Euro 2020 – promocje i bonusy bukmacherskie

Euro 2020 – promocje i bonusy bukmacherskie

Okres dużych imprez sportowych takich jak chociażby Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to prawdziwe eldorado dla wszystkich firm bukmacherskich. Liczba aktywnych graczy rośnie wtedy lawinowo. Ważne jest zatem, aby dostosować swoją ofertę już na kilka dobrych chwil przed startem Euro 2020.

Bonusów bukmacherskich na takiego typu imprezę jest całe mnóstwo. W kilkunastu poniższych akapitach postaramy się przedstawić Wam te najważniejsze. Nim to jednak nastąpi, przybliżymy Wam pokrótce, z jakimi rodzajami bonusów w zakładach bukmacherskich możemy spotkać się najczęściej. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Bonusy bukmacherskie na Euro 2020 – spis treści:

Rodzaje bonusów w zakładach bukmacherskich

Jak zainteresować nowych klientów swoją ofertą? Odpowiedzi na to pytanie od wielu, wielu lat poszukują włodarze czołowych polskich firm bukmacherskich. Patrząc na ich obroty można byłoby rzec, że dawno już ją znaleźli. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia, dlatego też co chwilę słyszymy o nowych bonusach lądujących w ofertach podmiotów oferujących zakłady wzajemne. Które z nich możemy zaliczyć do tych najpopularniejszych? Oto krótka lista.

Darmowy zakład – freebet

Bonusy bukmacherskie dzielą się na takie, które działają na graczy jak magnes oraz te, które mimo swej sporej atrakcyjności nie cieszą się jednak zbyt dużą popularnością. Freebety bez cienia wątpliwości możemy zaliczyć do pierwszej z grup.

Czym zatem tak naprawdę są te freebety? To po prostu bezzwrotna kasa od bukmachera, którą gracz może zainwestować w dowolny sposób. Jednym z największych plusów darmowych zakładów jest to, że wygrana ze środków freebetowych nie podlega zwykle żadnym warunkom obrotu.

Freebet

Jest jednakże jedna, lecz bardzo istotna wada. W ofercie bukmacherskiej pojawiają się one stosunkowo rzadko. Wyjątkiem są zwykle wielkie sportowe imprezy, takie jak chociażby Euro 2020. Bonusy bukmacherskie typu freebet można wtedy spotkać bardzo często.

Nowi klienci mogą liczyć na specjalne warunki, ale o to przecież w tym wszystkim chodzi, aby zachęcić do korzystania ze swoich usług coraz szersze grono użytkowników. Szczególnie gdy w niedalekiej przyszłości ma odbyć się wspomniane powyżej Euro 2020.

Promocje bukmacherskie. Zakład bez ryzyka – cashback

Obstawiłeś kupon składający się z dwóch zdarzeń, z których jedno okazało się ostatecznie rozstrzygnięte negatywnie? W normalnych okolicznościach równałoby się to ze stratą zainwestowanych środków. Inaczej jest jednak w przypadku zakładu bez ryzyka.

Mechanizm jego działania jest banalnie prosty. Jak sama nazwa wskazuje, takiego typu zakład nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem przegranej.

Cashback ma przeważnie górną granicę zwrotu, a więc innymi słowy ściśle określoną kwotę, którą bukmacher ostatecznie może zwrócić na nasze konto. Tutaj w porównaniu do freebetu występują niestety sporadycznie specjalne warunki obrotu. Zakład bez ryzyka jest też zazwyczaj obwarowany  także minimalnym wymaganym kursem, jak również określoną liczbą zdarzeń na kuponie. Zależne jest to jednak zwykle od konkretnego bukmachera i warunków, jakie zamieścił on w swoim regulaminie.

Bonus od kwoty depozytu

Jaka jest najczęściej spotykana forma bonusu powitalnego dla nowych graczy? Oczywiście jest to bonus od kwoty depozytu. Występuje on w ofertach bukmacherów w bardzo różnych formach. Czasami jako bonus 100% od określonej kwoty (wpłata 200 PLN i kolejne 200 PLN w „prezencie
„ od bukmachera), czasem jako wielokrotność (wpłata 100 PLN, a następnie 200 PLN od buka), a także jako część dokonanej wpłaty (wpłata 500 PLN i 250 PLN od bukmachera).

Co do zasady działa on często na wyobraźnie graczy za sprawą wysokich kwot oferowanych przez bukmacherów. Jak to mówią „kij ma jednak dwa końce”.

Bonus od kwoty depozytu jest bowiem najbardziej skomplikowany technicznie tj. przed jego wypłatą na konto, należy spełnić najwięcej warunków. Najczęściej mowa tu o kilkukrotnym obrocie wpłaconą sumą oraz kwotą przyznanego depozytu, kursie minimalnym zdarzeń zamieszczanych na kuponie, a także ściśle określonym czasie, w którym tegoż obrotu należy dokonać.

Podwyższone kursy

Atrakcyjny kurs na zwycięstwo Polaków w inauguracyjnym meczu Euro 2020? Promocje bukmacherskiego tego typu będą pojawiać się w ofertach bukmacherów coraz częściej. Takie praktyki nie są jednakże zarezerwowane wyłącznie na okres dużych sportowych imprez. Można się z nimi spotkać również na kilka chwil przed najważniejszymi spotkaniami czołowych lig europejskich, a także w przededniu finałów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Gra bez podatku

Przymus odprowadzania podatku od każdego z postawionych zakładów raz za razem uszczupla nasze potencjalne wygrane. Nie bez powodu gra bez podatku cieszy się więc wśród graczy olbrzymią popularnością. Czy byłoby zatem coś piękniejszego, aniżeli podobna akcja na czas trwania Euro 2020?

Promocje bukmacherskie mają to do siebie, że pojawiają się okresowo. Nasi kochani bukmacherzy podpowiadamy Wam więc grzecznie. Czekamy na takie niespodzianki na przełomie czerwca i lipca!

Lojalność w cenie

Spora część firm bukmacherskich dba o swoich oddanych graczy. Programy lojalnościowe cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. W wielu przypadkach wierni użytkownicy mogą liczyć na specjalne traktowanie, a niekiedy także na liczne granty ze strony bukmachera. Objawiają się one zwykle jako zakłady bez ryzyka, freebety. Przybierają także formę firmowych gadżetów.

Zaproś kumpla

Czy w zakładach bukmacherskich występuje pojęcie obopólnej korzyści? Rzadko, ale jednak się zdarza. Jednym z takich przykładów jest np. promocja pod tytułem „Zaproś kumpla”. Na czym ona tak właściwie polega?

Schemat działania jest banalnie prosty. Użytkownik będący już klientem bukmachera otrzymuje od niego specjalne bonusy za sprowadzenie w jego progi kolejnych graczy. Najczęściej przybierają one formę freebetów, a także punktów lojalnościowych, którymi można później operować podczas obstawiania zakładów np. na elitarnych turniejach typu Euro 2020.

Bonusy bukmacherskie z okazji urodzin

Bonus bukmacherski na urodziny

Taka odmiana promocji pojawia się pośród ofert bukmacherskich już niestety bardzo rzadko. Swojego czasu podobne prezenty rozdawał w zasadzie każdy bukmacher w Polsce. Teraz natomiast takie firmy możemy policzyć na palcach jednej ręki.

Euro 2020 zakłady – oferta bukmacherów

Na Euro 2020 zakłady bukmacherskie przygotowały sporo atrakcyjnych ofert. Przeanalizujmy więc pokrótce, co poszczególni bukmacherzy oferują swoim klientom na kilkadziesiąt dni przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy piłkarskiej ostatnich lat.

Euro 2020: promocje bukmacherskie – Fortuna

Oferta bukmacherska Fortuny jest dość spora, jeśli pod uwagę weźmiemy czas, jaki pozostał nam jeszcze do meczu otwarcia Euro 2020. Zakłady bukmacherskie dotyczą głównie zwycięzców poszczególnych grup mistrzostw Starego Kontynentu.

Fortuna zamieściła także w swojej ofercie propozycje na każde ze spotkań grupowych Euro 2020. Zakłady bukmacherskie związane ze spotkaniami reprezentacji Polski są więc dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Oferta rynków na takie wydarzenia waha się pomiędzy 80 a 100. Gracz może wytypować również, którą lokatę w stawce zajmą konkretne zespoły.

Euro 2020: promocje bukmacherskie – Betclic

U bukmachera Betclic wciąż trwają przygotowania do Euro 2020. Bonusów bukmacherskich związanych z tym turniejem próżno bowiem szukać jeszcze w jego ofercie. Znajdują się tam już aczkolwiek zakłady na zwycięzcę całych mistrzostw, a także na drużyny, które uzyskają awans z poszczególnych grup Euro 2020.

Zakłady bukmacherskie dotyczące określonych spotkań nie występują jeszcze w zbyt dużej liczbie, jednakże jesteśmy świadomi tego, że im mniej czasu pozostanie do turnieju, tym liczba ta będzie systematycznie rosnąć.

Euro 2020: promocje bukmacherskie – Totalbet

Jedna z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich w Polsce tj. Totalbet dość poważnie podchodzi do Euro 2020. Bonusy bukmacherskie związane z tą imprezą mają być bardzo atrakcyjne, lecz na ten moment możemy poddać analizie wyłącznie zakłady znajdujące się w aktualnej ofercie.

Czy jest w nich coś wyjątkowego, co odróżnia je od konkurencji? Naturalnie. Klienci Totalbet-a mają sposobność obstawienia tego, w którym momencie mistrzostw dana drużyna pożegna się z Euro 2020. Zakłady bukmacherskie związane z wybranymi spotkaniami także mają swoje miejsce w propozycjach bukmachera i mają na ten moment stosunkowo atrakcyjne kursy.

Euro 2020 promocje bukmacherskie – forBET

Wedle wszelkich branżowych zestawień bukmacher forBET jest aktualnie trzecią siłą na polskim rynku zakładów wzajemnych. Logicznym wydaje się więc fakt, że musi on być solidnie przygotowany do czerwcowego Euro 2020.

Zakłady bukmacherskie na piłkarskie mistrzostwa Starego Kontynentu już na blisko trzy miesiące przed meczem otwarcia zajmują  dość widoczne miejsce w ofercie forBET-a.

O co zatem użytkownik może założyć się z bukmacherem? Zwycięzca mistrzostw, triumfator grupy, etap na którym konkretna drużyna pożegna się z turniejem, król strzelców, a także końcowy układ sił w grupie. Opcji jest naprawdę sporo.

Euro 2020 promocje bukmacherskie – Totolotek

Poczciwy Totolotek jako „ojciec” wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce powinien od lat wyznaczać rynkowe trendy. Zorientowani w temacie wiedzą jednak doskonale, że jest właściwie zgoła inaczej. Widać mimo to delikatną poprawę, jeśli pod lupę weźmiemy ofertę na Euro 2020.

Bonusów bukmacherskich oraz promocji związanych z tym turniejem próżno na tę chwilę szukać pośród zakładów dostępnych na stronie internetowej Totolotka. Nie jest to jednakże przypadek odosobniony na polskim rynku zakładów wzajemnych.

W ofercie Totolotka odnajdziemy za to zakłady związane chociażby z faktem, kto ostatecznie zajmie poszczególne miejsca w grupach, ile punktów znajdzie się na koncie danej drużyny, a także jaki dorobek strzelecki będzie dziełem wybranego zespołu wraz z końcem zmagań grupowych. Mało, lecz z czasem pojawią się z pewnością kolejne propozycje.

Euro 2020 promocje bukmacherskie – eWinner

Na ponad trzy miesiące przed inauguracją mistrzostw włodarze eWinnera zbierają jeszcze chyba siły oraz pomysły na tworzenie oferty związanej z Euro 2020. Bonusy bukmacherskie związane z imprezą z pewnością pojawią się „na łamach” bukmachera, mając na uwadze jego dotychczasowe poczynania. Czasu pozostało aczkolwiek coraz mniej, tak więc zalecamy raczej zintensyfikowanie działań.

W chwili tworzenia tego artykułu mistrzowska oferta eWinnera-a ogranicza się wyłącznie do spotkań grupowych odbywających się w ramach pierwszej serii gier, a także do zakładów dotyczących króla strzelców oraz zespołu, który zostanie piłkarskim Mistrzem Europy.

Euro 2020: zakłady bukmacherskie w Betfan

Jeśli trzeba byłoby poddać ocenie poziom przygotowania poszczególnych firm oferujących zakłady wzajemne do Mistrzostw Europy, to Betfan z pewnością byłby na czele takiego zestawienia. Bukmacher, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski przygotował bowiem dla swoich klientów kilka naprawdę ciekawych propozycji na Euro 2020. Promocje bukmacherskie pojawią się rzecz jasna z czasem, lecz teraz skupimy się wyłącznie na zakładach.

Betfan jako jeden z wielu wychodzi z propozycją zakładów dotyczących najlepszych strzelców Euro 2020. Zakłady bukmacherskie związane z czołowymi snajperami poszczególnych zespołów są jednak rzadkością, dlatego też Betfan zasługuje w tym miejscu na specjalne wyróżnienie. Oby w późniejszym czasie zasługiwał na kolejne.

Euro 2020: promocje bukmacherskie – Superbet

Dla bukmachera o tak krótkim stażu jak Superbet wielkie sportowe imprezy mogą być sporą szansą na wkupienie się w łaski nowych klientów. Sprawdźmy, czy włodarze bukmachera są tego świadomi. Dokonamy zatem krótkiej analizy jego oferty na Euro 2020.

Zakłady bukmacherskie związane z tym prestiżowym turniejem znajdują się oczywiście w propozycjach bukmachera, jednak oferta ta jest delikatnie mówiąc skromna i ogranicza się wyłącznie do spotkań grupowych. Będziemy wszakże bacznie ją obserwować i informować o dalszych postępach.

Euro 2020: promocje bukmacherskie w LVBET

LVBET dba w ostatnich miesiącach o to, aby jego oferta stawała się coraz bardziej atrakcyjna dla użytkownika. Zapewne z biegiem czasu wzbogaci się ona o kolejne pozycje dotyczące Euro 2020. Bonusy bukmacherskie dotyczące mistrzostw Starego Kontynentu nie są co prawda w tym momencie dostępne w ofercie LVBET-a, jednakże nie mamy wątpliwości, że z biegiem czasu się tam znajdą.

Zainteresowani mogą się już teraz założyć o wynik pojedynków, jakie będą miały miejsce w początkowych dniach mistrzostw, a także o to, jaki zespół zdobędzie tytuł piłkarskiego Mistrza Europy.

Euro 2020: zakłady bukmacherskie w eTOTO

Dotychczas eTOTO znane było szerszemu gronu użytkowników wyłącznie dzięki prężnie działającemu kanałowi na platformie YouTube. Oferta tego bukmachera nie była więc zwykle głównym tematem rozmów. Liczne grono ambasadorów będzie jednakże z pewnością pomagało eTOTO także podczas nadciągającego Euro 2020.

Promocji bukmacherskich odnoszących się bezpośrednio do turnieju trzeba się co prawda spodziewać na kilkanaście dni przed startem mistrzostw, niemniej jednak oferta eTOTO odnośnie samej imprezy już teraz przedstawia się bardzo bogato.

Topowy strzelec w drużynie oraz najlepszy zawodnik turnieju to tylko mała część zakładów, jakie w tym momencie się tam znajdują. A warto przecież pamiętać, że do Euro 2020 jeszcze ponad 80 dni.

Euro 2020: zakłady bukmacherskie w  Noblebet

Czasem względy wizualne nie idą w parze z atrakcyjnością oferty. Doskonałym tego przykładem jest w tej chwili Noblebet. Zwłaszcza w kontekście Euro 2020. Promocje oraz bonusy bukmacherskie odnoszące się do mistrzostw to w jego przypadku bardzo odległy temat. To samo tyczy się obsługi klienta, która stoi na wyjątkowo kiepskim poziomie. Nie o tym jednakże w poniższym artykule.

W czasie tworzenia tego tekstu Noblebet dawał swoim graczom możliwość założenia się wyłącznie o to, kto zostanie triumfatorem szesnastej odsłony piłkarskich Mistrzostw Europy. Mówiąc delikatnie,  jest więc dość ubogo.

Euro 2020: zakłady bukmacherskie w BetX

BetX jako jeden z nielicznych w powyższym zestawieniu eksponuje swoją ofertę na Mistrzostwa Europy w jednym z głównych miejsc strony internetowej. Należy mu się za to bez wątpienia spory plus, gdyż poziom rozleniwienia graczy jest w dzisiejszych czasach zatrważający. Czy kolejne pochwały powędrują w jego kierunku po przeanalizowaniu aktualnych propozycji na Euro 2020?

Zakłady bukmacherskie BetX na każde ze spotkań grupowych oferują ponad 130 rynków. Niestety w końcówce pierwszego kwartału 2021 roku tylko do takich propozycji ogranicza się ich oferta. Miejmy nadzieję, że z każdym dniem będzie rosła, gdyż ambicje w poczynaniach tego „rynkowego świeżaka” są naprawdę spore. Pozostaje zatem życzyć mu szczęścia.

Euro 2020 – bonus STS

Swoją ofertę na Euro 2020 zakłady bukmacherskie STS mają przygotowaną już na kilka miesięcy przed rozpoczęciem turnieju. Propozycje związane ze zwycięzcą mistrzostw, zakłady na króla strzelców turnieju oraz drużyny, którym uda się uzyskać awans z grupy. Jest to oczywiście mały ułamek tego, co bukmacher zaproponuje swoim graczom w trakcie trwania imprezy, jednak mimo wszystko jest już w czym wybierać.

Na Euro 2020 bonus STS będzie zawierał bez wątpienia zakłady bez ryzyka oraz freebety. Nie powinno zabraknąć również podwyższonych kursów na konkretne spotkania. Mowa tu w szczególności o meczach z udziałem podopiecznych Paulo Sousy, gdyż nie należy zapominać, że STS jest sponsorem reprezentacji Polski.

STS bonus powitalny

Nie tylko na Euro 2020 bonusy bukmacherskie w STS są jednym z głównych wabików dla nowych graczy. Według stanu na początek marca 2021 roku STS oferuje swoim graczom następujące promocje:

  • pakiet powitalny dla nowych graczy
  • bonus od depozytu
  • ekstra kasa dla obstawiających sporty wirtualne
  • bonus na Betgames

Celem nadrzędnym na nadchodzące miesiące w przypadku STS-a jest oczywiście godna oprawa Euro 2020. Bonus STS odnoszący się konkretnie do tego wydarzenia nie znajduje się jeszcze w ofercie bukmachera. Jest to jednakże kwestią czasu aż tam się pojawi.

Wróćmy jednakowoż do wspomnianego powyżej pakietu powitalnego. Według badań sporządzonych przez IBS PAN (Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk), a także WSB (Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu) na przestrzeni 2020 oraz 2021r, a więc na kilka miesięcy przed Euro 2020, bonus STS dla nowych graczy zwany też pakietem powitalnym, jest najlepszym bonusem z aktualnie dostępnych na rynku.

Co do zasady składa się on z czterech elementów. Są to kolejno:

  1. Bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1200 PLN.
  2. Pewne 20 PLN na Betgames
  3. Freebet 25 PLN.
  4. Pewne 25 PLN na sporty wirtualne.

Największymi obwarowaniami jest oczywiście objęty bonus od pierwszego depozytu. Przed jego wypłatą na konto trzeba bowiem dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym wynoszącym 1.91. Dla doświadczonych graczy nie powinno stanowić to problemu. Nawet jeśli oferta bukmachera nie jest tak bogata, jak ma to miejsce chociażby podczas trwania Euro 2020.

Bonus STS dotyczący Betgames odnosi się bezpośrednio do swoistej gry w kasynie, jaką w domyśle jest ten aspekt działalności bukmachera. Po złożeniu pierwszego z depozytów wystarczy obstawić premierowy zakład. W przypadku niepowodzenia STS zwraca pieniądze na konto gracza do maksymalnej kwoty 20 PLN.

Jeśli chodzi o słowo niepowodzenia, to przez dłuższy czas przylgnęło ono do reprezentacji Polski. Trzymamy jednak mocno kciuki, aby uległo to zmianie jeszcze przed Euro 2020.

STS Freebet

Bonusu STS w postaci freebetu nie trzeba chyba nikomu specjalnie tłumaczyć. Warto aczkolwiek zaznaczyć, że on również podlega obrotowi jeszcze przed wypłatą na rachunek bankowy. Trzykrotnego obrotu należy dokonać na standardowych warunkach, a więc „używając” do tego kuponu z kursem wynoszącym co najmniej 1.91.

Ostatni z elementów pakietu powitalnego STS to pewne 20 PLN na sporty wirtualne. Tego typu promocja zyskuje coraz większą rzeszę fanów, gdyż zakłady na sporty wirtualne przeżywają teraz prawdziwy boom.

Jeśli więc któryś ze świeżo upieczonych klientów STS czuje się na siłach, aby spróbować swoich sił w zakładach wirtualnych, to taka promocja jest pod niego idealnie skrojona. Nie wszyscy przecież interesują się wyłącznie piłką nożną, choć istotne jest, że popularność futbolu wzrasta w okolicach największych sportowych wydarzeń. Takim wydarzeniem jest chociażby Euro 2020.

Bonus STS to jedna z najlepszych ofert powitalnych na rynku, co potwierdzają zresztą wyniki badań, o których wspomnieliśmy kilka akapitów wyżej. Czy najlepsza? Jak mawia klasyk „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”.

Trzeba jednak pamiętać, że oferta bukmacherska STS-a nie dotyczy tylko pakietu powitalnego oraz Euro 2020. Bonus STS odnoszący się do rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy pojawia się tam w zasadzie co tydzień. To samo tyczy się rozgrywek najpopularniejszych lig europejskich. Właściwie żaden hitowo zapowiadający się szlagier nie może przejść w STS bez echa. Należy więc być wyjątkowo uważnym i na bieżąco śledzić nowości pojawiające się pośród propozycji bukmachera.

EURO 2020 promocje bukmacherskie – podsumowanie

W kilkunastu powyższych akapitach staraliśmy się przekazać Wam najważniejsze informacje odnośnie ofert bukmacherskich na nadchodzące wielkimi krokami Euro 2020. Bonusy bukmacherskie a także kolejne promocje będą w nadchodzących tygodniach przybierały na sile, a aktualna oferta to tylko mały ułamek tego, czego świadkami będziemy za kilka bądź kilkanaście tygodni tj. tuż przed EURO 2020.

Bonus STS dla nowych graczy już teraz należy do najlepszych na rynku, lecz mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że podczas trwania Mistrzostw Europy ulegnie jeszcze zdecydowanej poprawie.

Na co więc warto się przygotować w perspektywie kolejnych kilku miesięcy? Propozycje bukmacherów zaczną być coraz bardziej zdominowane przez wszelkiej maści promocje dotyczące EURO 2020. Zakłady bukmacherskie, które wykażą się sprytem i przedstawią najlepszą ofertę będą bez wątpienia największymi wygranymi tego okresu. Która z firm zrobi to najlepiej? O tym przekonamy się za jakiś czas.